Movies
Ratings
254
CruellaRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
ChicagoRated ★ 4.5
EqualsRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 2.5
Gulliver's TravelsRated ★ 3.0
Honest CandidateRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 4.0