Titles you rated
FrankensteinRated ★ 5.0- The UglyRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
ElioRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Lost in StarlightRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
The Colors WithinRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0