Titles you rated
A Hard DayRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.0
August RushRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 2.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
The HostRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0