Series
Ratings
85- Magical DoReMiRated ★ 4.0
- Nintama RantaroRated ★ 3.0
Anne of Green GablesRated ★ 4.0
Mew Mew PowerRated ★ 4.0
Sgt. FrogRated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Midnight Horror StoryRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. Jo 2: Crime and PunishmentRated ★ 4.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 4.0
Doctor PrisonerRated ★ 4.0
Partners for JusticeRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Partners for JusticeRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0