Movies
Ratings
113
Us and ThemRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0