Titles you rated
SoulRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Happy Death Day 2URated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
When I Turned NineRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0