Series
Ratings
110
My MisterRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
LIFERated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
30 RockRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 0.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
SignRated ★ 2.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
2 Broke GirlsRated ★ 3.0- 2 Broke GirlsRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 2.0
2 Broke GirlsRated ★ 3.0- 2 Broke GirlsRated ★ 3.0