Movies
Ratings
319
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
ShutterRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
VenomRated ★ 2.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
The Happy LifeRated ★ 3.0