Series
Ratings
103
Queen of AmbitionRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
Missing NineRated ★ 3.5
Pots of GoldRated ★ 3.5- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
Two WeeksRated ★ 3.5
GiantRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
MaskRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 3.5
The RebelRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.5