Movies
Ratings
323
NightcrawlerRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
DetachmentRated ★ 4.5
Yu-Gi-Oh! The Movie: Pyramid of LightRated ★ 3.0
Ghost in the Shell Arise: Border 1 - Ghost PainRated ★ 3.5
Ghost in the Shell Arise: Border 3 - Ghost TearsRated ★ 3.5
Ghost in the Shell Arise: Border 4 - Ghost Stands AloneRated ★ 3.5
Ghost in the Shell: The New MovieRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.5- Riddles of the SphinxRated ★ 4.5
Japan SinksRated ★ 2.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5