Titles you rated
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 1.5
A Love So BeautifulRated ★ 2.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5