Movies
Ratings
231
LoganRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Ghost in the Shell S.A.C. Solid State Society 3DRated ★ 4.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 3.5
Jackass Number TwoRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Gloomy SundayRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Big EyesRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.5
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5