Series
Ratings
21- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
100 Days My PrinceRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Lovely RunnerRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0