Series
Ratings
22
Reply 1994Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The TrunkRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 4.0
New Recruit Season 2Rated ★ 3.5
New Recruit Season 1Rated ★ 3.5
The Great Season 2Rated ★ 4.0
The GreatRated ★ 4.0- 테니스의 왕자 OVA : Another Story I,IIRated ★ 4.0
테니스의 왕자 OVA : 전국대회편Rated ★ 3.5
테니스의 왕자 OVA : 전국대회편Rated ★ 3.5
The Prince of TennisRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.5
The Handmaid's TaleRated ★ 3.5