Titles you rated
The MayorRated ★ 1.5
The MercilessRated ★ 4.0
Daddy You, Daughter MeRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 3.0
SecretRated ★ 2.0
Venus TalkRated ★ 0.5
Shoot Me in the HeartRated ★ 1.0
연애의 기술Rated ★ 0.5
Sex Is ZeroRated ★ 0.5
1 Litre of TearsRated ★ 0.5
Tough as IronRated ★ 0.5
ActressesRated ★ 0.5
LOST AND FOUNDRated ★ 0.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 2.0
Don't ClickRated ★ 0.5
Tone-Deaf ClinicRated ★ 1.0