Titles you rated
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0