Titles you rated
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.5