Titles you rated
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 2.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Dan Da Dan: Evil EyeRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
CloserRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5