Series
Ratings
59
Operation ProposalRated ★ 2.5
The Great King, SejongRated ★ 2.5
Medical Top TeamRated ★ 1.5
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 1.5- My Love PatzziRated ★ 2.0
All InRated ★ 2.0
Summer ScentRated ★ 2.0
Childless ComfortRated ★ 1.5
Life Is BeautifulRated ★ 2.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 2.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 2.5
You're My PetRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
BigRated ★ 5.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 5.0
For You in Full BlossomRated ★ 5.0
Lovers in PragueRated ★ 3.5