Movies
Ratings
124
LimitlessRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 3.0
LucyRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0