Series
Ratings
22
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 2.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
BigRated ★ 4.5
Uncontrollably FondRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 4.0
Sweet Stranger and MeRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0