Movies
Ratings
102
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 1.0
SickoRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 0.5
Fight ClubRated ★ 1.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.5
SerendipityRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 0.5
HarmonyRated ★ 1.0
The Blind SideRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 3.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 2.5
Phone BoothRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.5
Groundhog DayRated ★ 3.5
The Ugly TruthRated ★ 4.5
P.S. I Love YouRated ★ 4.0