Movies
Ratings
497
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
Still AliceRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
DuneRated ★ 5.0
CodaRated ★ 4.5
Society of the SnowRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
TarRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Raging BullRated ★ 3.5