Series
Ratings
268
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Still 17Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 2.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
KAIST Season 1Rated ★ 4.0
Gogh, The Starry NightRated ★ 2.5
Heart to HeartRated ★ 2.0
Summer ScentRated ★ 3.0- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 3.5
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 3.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 3.5
H.I.TRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.0
NonstopRated ★ 3.0
My Rosy LifeRated ★ 4.0