Movies
Ratings
141
The Last SamuraiRated ★ 2.5
The Taste of MoneyRated ★ 2.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
The KingRated ★ 3.5
MossRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 1.0
SearchingRated ★ 3.0
SecretRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 3.0
DownsizingRated ★ 0.5
All the Money in the WorldRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Thank You for Your ServiceRated ★ 3.0
The SwindlersRated ★ 1.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5