Series
Ratings
12
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
Incarnation of MoneyRated ★ 2.0- InuYashaRated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 1.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0