Movies
Ratings
1160
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Kase-san and Morning GloriesRated ★ 2.5
M3GAN 2.0Rated ★ 4.0
MEGANRated ★ 3.5- GRISAIA Phantom Trigger THE ANIMATION Episode1Rated ★ 2.0
SupermanRated ★ 3.5
TrollRated ★ 1.5
Godzilla: The Planet EaterRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Godzilla: City on the Edge of BattleRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 2.0
Umamusume: Pretty Derby – Beginning of a New EraRated ★ 3.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love Is War -The First Kiss That Never Ends-Rated ★ 4.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 4.0
The BabadookRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 3.0
Sonic the Hedgehog 3Rated ★ 4.0