Movies
Ratings
937
KOKUHORated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
BabygirlRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.0
Mirrors No. 3Rated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
Alien: ResurrectionRated ★ 3.5
Alien³Rated ★ 3.0
AliensRated ★ 4.5
AlienRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
JawsRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5