Series
Ratings
167
TempestRated ★ 3.0
Alien: EarthRated ★ 2.5- Earth Arcade Season 3Rated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 3.5
Fragrance of the First Flower Season 1Rated ★ 3.0- DoubtRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
RevenantRated ★ 3.5
Earth Arcade Season 2Rated ★ 3.5
The Good Bad MotherRated ★ 3.0
Earth ArcadeRated ★ 4.0- Euphoria: Fuck Anyone Who's Not a Sea BlobRated ★ 3.5
- Euphoria: Trouble Don't Last AlwaysRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 2.5- Skam France Season 6Rated ★ 4.0
MaidRated ★ 4.5
The Wilds Season 1Rated ★ 3.5