Movies
Ratings
58
A Letter to MomoRated ★ 3.0
The ShallowsRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 4.0
OrlandoRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 2.0
National TreasureRated ★ 2.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
TomorrowlandRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
Mona Lisa SmileRated ★ 5.0
The Brand New TestamentRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 3.0
A League of Their OwnRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 5.0