Titles you rated
Born to be a FlowerRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
BigRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0