Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.0