Movies
Ratings
209
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 0.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 2.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.5