Titles you rated
Villain and WidowRated ★ 1.5
My Brilliant LifeRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.5
Start-UpRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.5
Mulholland DriveRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Isn't It RomanticRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Modern TimesRated ★ 4.5
Citizen KaneRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 3.0