Series
Ratings
62
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5- The Knee-Drop GuruRated ★ 4.0
- Three FriendsRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0- 백종원의 푸드트럭Rated ★ 4.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0