Movies
Ratings
92
Iron Man 2Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 1.5
TranscendenceRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 5.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 5.0
Slow VideoRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 0.5
Inside MenRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5