Titles you rated
Dear XRated ★ 2.0- 태풍상사Rated ★ 1.5
King the LandRated ★ 0.5
Queen of TearsRated ★ 2.0
Romantics AnonymousRated ★ 0.5
The Number You Have DialedRated ★ 2.0- Zombieverse Season 2Rated ★ 0.5
Marry My HusbandRated ★ 0.5- ToGetHerRated ★ 0.5
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
S LineRated ★ 1.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 1.5
- DoubtRated ★ 4.0
When the Stars GossipRated ★ 0.5
IRISRated ★ 0.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5- Iron FamilyRated ★ 2.5