Movies
Ratings
92
A Moment of RomanceRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Fallen LeavesRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 3.0
The Chinese FeastRated ★ 5.0
RebeccaRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 2.0- Scary HouseRated ★ 2.0
The LighthouseRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The Green RayRated ★ 4.0
PossessionRated ★ 3.5
Time Still Turns the PagesRated ★ 2.5
AtonementRated ★ 2.5
Battle RoyaleRated ★ 4.0
PsychoRated ★ 5.0
The WhaleRated ★ 5.0