Movies
Ratings
451
The BabysitterRated ★ 2.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 3.5
In the Tall GrassRated ★ 2.0
Green BookRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.5
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 3.0
Once Upon a TimeRated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
TedRated ★ 2.0
You Are My SunshineRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0