Series
Ratings
22
You Season 5Rated ★ 3.0
What Comes After LoveRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.5
Hidden LoveRated ★ 3.0
Who Rules The WorldRated ★ 3.5
Love Like the GalaxyRated ★ 4.0
The Princess WeiyoungRated ★ 3.5
New Life BeginsRated ★ 4.0
Eternal LoveRated ★ 4.0
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
YouRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.0
You Season 3Rated ★ 3.5
You Season 4Rated ★ 3.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Poker FaceRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0