Titles you rated
CloserRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5- Sunset in My HometownRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
Vantage PointRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0