Series
Ratings
153- Inu X boku Secret ServiceRated ★ 4.0
Kakuriyo -Bed & Breakfast for Spirits-Rated ★ 4.5
Sasaki and MiyanoRated ★ 4.0
The King's AvatarRated ★ 3.5
"Deji" Meets GirlRated ★ 3.0
Taisho Otome Fairy TaleRated ★ 3.0
The Fruit of Evolution ~Before I Knew It, My Life Had It Made~Rated ★ 2.5
Komi Can't CommunicateRated ★ 4.0
The Aquatope on White SandRated ★ 4.0
Love O2ORated ★ 4.0- Triad PrincessRated ★ 2.5
Re-MainRated ★ 2.0
Kamisama KissRated ★ 4.0
Diary of Our Days at the BreakwaterRated ★ 3.5
Drugstore in Another World: The Slow Life of a Cheat PharmacistRated ★ 3.0
Sleepy Princess in the Demon CastleRated ★ 3.5
Welcome to Demon-School, Iruma-kun Season 2Rated ★ 4.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 3.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom! XRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.5