Titles you rated
OppenheimerRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0
Rebel RidgeRated ★ 2.0
ElioRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Freaky FridayRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 2.5
FlowRated ★ 2.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 3.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Lost in StarlightRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0