Titles you rated
A Good Day to Die HardRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 2.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0