Titles you rated
PastaRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 4.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 4.0
The King's DoctorRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 2.0
You're BeautifulRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 3.5