Titles you rated
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
Protect the BossRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5