Movies
Ratings
25
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5