Titles you rated
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0
Emergency CoupleRated ★ 2.0
The Innocent ManRated ★ 1.0
Yong PalRated ★ 1.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 2.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0