Movies
Ratings
36
The Man Standing NextRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 3.5
Shazam!Rated ★ 2.5
SecretRated ★ 4.5
The Odd Family: Zombie On SaleRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
GlassRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0