Titles you rated
Vampire DetectiveRated ★ 2.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 2.0
Prince HoursRated ★ 5.0
Sweden LaundryRated ★ 5.0
Three Daddies with One MommyRated ★ 5.0
Myung Wol the SpyRated ★ 5.0
Dr. FrostRated ★ 5.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 0.5- You Are My DestinyRated ★ 5.0
Cheo Yong Season 2Rated ★ 5.0
Cheo YongRated ★ 5.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 4.5
Twenty Years OldRated ★ 5.0- The LoverRated ★ 4.0
Bel AmiRated ★ 3.5